Завідування психологічним кабінетом: встановлення доплати практичному психологу

2711
Розглянуто питання встановлення доплати практичному психологу за завідування психологічним кабінетом у загальноосвітньому навчальному закладі

У навчальному закладі створено психологічний кабінет. Завідувати ним призначено практичного психолога, якому встановлено відповідну доплату. Під час перевірки представники органів фінансової інспекції постановили зняти доплату і повернути кошти, зайво виплачені практичному психологу. Чи є для цього підстави?

Вищий орган управління освіти в межах затвердженого фонду оплати праці встановлює кількість кабінетів у загальноосвітніх навчальних закладах, що підлягають оплаті (лист МОН України від 16.08.2005 № 1/9-427).

У середньому в районі (місті) кількість кабінетів має бути такою:

  • у навчальних закладах I–III ступенів — 16
  • у навчальних закладах I–II ступенів — 3

Конкретний перелік кабінетів, за завідування якими може бути встановлена доплата, не визначено, тому регулювання їх чисельності є компетенцією керівника навчального закладу.

Навчальний заклад забезпечує організаційні, фінансові та матеріальні умови, необхідні для функціонування психологічного кабінету відповідно до Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів .

Керівник навчального закладу покладає завідування психологічним кабінетом на практичного психолога (соціального педагога) (п. 5.1 Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів).

Доплата за завідування психологічним кабінетом здійснюється в розмірі 10-13% посадового окладу відповідно до п. 41 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти. Конкретний розмір доплати установлює керівник школи за погодженням з профспілковим комітетом. Цю доплату фіксують у тарифікаційному списку та виплачують протягом навчального року.

Окрім Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, установлення доплати за завідування кабінетом регулюється Положенням про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів.Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах