Міжшкільні навчально-виробничі комбінати

20 лютого 2015 8
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звертається з проханням врегулювати питання розмежування видатків між державним та місцевими бюджетами на утримання міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, що не передбачено Бюджетним кодексом України.

В Україні, за даними статистики, нараховується приблизно 210 міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, де навчається майже 64 тисячі учнів.

Оскільки фінансування освіти здійснюється шляхом надання субвенції, то логічним було б врахування фінансування цих навчальних закладів у відповідних нормативних документах.

Проте, не передбачено фінансування міжшкільних навчально-виробничих комбінатів за рахунок освітньої субвенції ні в статті 103.2 Бюджетного кодексу України, ні в статті 89, якою регламентується питання видатків, що здійснюються з бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України (далі — Профспілка) стурбована цією ситуацією і звернулася до профільного комітету Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України з приводу необхідності законодавчого врегулювання питання фінансування міжшкільних навчально-виробничих комбінатів шляхом внесення змін до статті 103.2 Бюджетного кодексу України, доповнивши її таким типом навчальних закладів.

За інших умов Профспілка просить роз’яснити щодо можливості спрямування видатків освітньої субвенції на оплату поточних видатків міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, як закладів, що діють на підставі Положення про середній загальноосвітній навчальний заклад.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах