До проекту «ІКТ — освітянам!» долучилися начальники районних і міських управлінь освіти

12 лютого 2015 11
Начальники районних і міських управлінь освіти апробували нові інструменти для оперативного розв’язання управлінських питань, оптимізації роботи з документами та підвищення правової й інформаційно-комунікаційної компетентності.

2 лютого 2015 року новопризначені начальники (завідувачі) відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій та міських виконавчих комітетів взяли участь у семінарі-практикумі на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності».

Представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР, тренери Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!», Катерина Алєксєєнко та Вікторія Третяк поінформували учасників про способи моніторингу законодавства у сфері освіти, можливості використання освітніх веб-ресурсів для організації управлінської, методичної роботи, підвищення якості освітнього процесу.

Практична частина заходу складалася з двох майстер-класів щодо використання у роботі керівних працівників закладів освіти програми КОЗА-ДИСК, а саме видань «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», а також експертно-правових систем «Expertus: Дошкільний заклад» і «Expertus: Школа».

Учасники проекту апробували нові інструменти для оперативного розв’язання управлінських питань, оптимізації роботи з документами та підвищення правової й інформаційно-комунікаційної компетентності.

Навчання проходило в межах курсів підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти на базі кафедри менеджменту освіти, економіки та маркетингу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах