Змінено Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

29 січня 2015 9
Відповідно до Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,путівки чорнобильцям та потерпілим дітям видаватимуть за медичними показаннями з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості в міру надходження путівок.

Кабінет Міністрів України постановою від 14.01.2015 № 8 вніс зміни до Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2013 № 261 (далі — Порядок).

Відповідно до Порядку, для взяття на облік для забезпечення путівкою у наступному році постраждала особа чи один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, має до 15 жовтня поточного року подати місцевому органові заяву та інші документі, визначені пунктом 7 Порядку.

З пункту 9 Порядку виключено норму, якою передбачалося, що у випадку пропущення цього строку заяви приймаються для взяття на облік для забезпечення путівкою через один календарний рік.

Путівки чорнобильцям 1–4-х категорій та потерпілим дітям видаватимуть за медичними показаннями з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості в міру надходження путівок.

У разі, коли особи мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надаватиметься право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

При відмові особи від путівки місцевий орган буде складати акт відмови від путівки за формою, затвердженою Міністерства соціальної політики України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах