Дистанційне навчання у школах України

23 січня 2015 12
МОН наголошує на необхідності активізувати використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання осіб, що проживають на тимчасово окупованій території в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та у місцях проведення АТО в Донецькій та Луганській областях.

Міністерство освіти і науки України (МОН) доручає місцевим органам управління освітою та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів активізувати використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання осіб, що проживають на тимчасово окупованій території в Автономній Республіці  Крим, місті Севастополі та у місцях проведення АТО в Донецькій та Луганській областях. Про це йдеться у листі «Щодо використання технологій дистанційного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» від 22.01.2015 №1/9-26.

МОН наголошує, що використання відповідних технологій не потребує погодження, а також застосування інших особливостей дистанційного навчання, як окремої форми навчання.

Довідково

Використання дистанційних технологій передбачено:Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах