Робочий час працівників

19 січня 2015 17
У першому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом» — усе про робочий час, а також корисні поради керівникові дошкільного навчального закладу.

Перший цьогорічний номер журналу ми робили з такою самою любов’ю, як і інші номери. Адже знаємо про питання, які вас турбують, і усвідомлюємо свою відповідальність. Якщо наші поради вам допомагають, можна сміливо сказати: ми на правильному шляху. І обіцяємо постійно вдосконалюватися.

Починаючи з цього номера журналу, ми дещо змінили формат теми номера. Зокрема, подали покроковий алгоритм дій, навели (у новій рубриці «Уникаємо помилок») витяги з офіційних роз’яснень та судових рішень з тих питань, на які, можливо, «пряму відповідь» знайти одразу важко, та й трактують їх по-різному. У першому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом» — усе про робочий час.

Також ви дізнаєтеся, чи можна не підписувати акт ревізії, з результатами якої ви не згодні; про зміни в оплаті за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, запроваджені цього року; про різні питання надання відпусток у зв’язку з навчанням.

Наші поради допоможуть керівникові дошкільного навчального закладу легалізувати батьківські комітети; організувати роботу щодо видалення аварійних дерев на території дошкільного навчального закладу тощо.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах