Як відбуватиметься фінансування шкіл?

17 січня 2015 13
Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун повідомила про те, що фінансове забезпечення всіх українських шкіл здійснюватиметься за принципом надання освітньої субвенції.

15 січня в Українському кризовому медіа-центрі відбувся брифінг за участі Інни Совсун, першого заступника міністра освіти і науки. Інна Совсун повідомила про освітню субвенцію, спрямовану на оптимізацію шкільної мережі.

Зміна системи фінансування шкіл викликана необхідністю забезпечення рівного фінансування всіх навчальних закладів незалежно від регіону. За словами Інни Совсун, раніше ситуація у різних регіонах України різнилася, оскільки одні регіони могли повністю фінансувати школи, а деякі отримували дотації на фінансування на рівні 80% або навіть 90%.

Введення нової освітньої субвенції передбачає спрямування коштів з Міністерства освіти і науки України до областей і районів, і там розподілення за відповідною формулою. Формулу розроблятиме Мінфін та затвердить уряд до кінця 2015 року. Вона повинна враховувати кількість учнів у школах різної місцевості, наповнюваність класів та коефіцієнти для різних типів шкіл.

Бюджетом на 2015 рік передбачено 43,7 млрд. грн. для освітньої субвенції.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах