Перший етап оптимізації пільг — їх скорочення

29 грудня 2014 12
Розміри та умови встановлення надбавок і доплат освітянам визначатиме Кабінет Міністрів України.

Верховна Рада України підтримала у першому читанні проект Закону «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 23.12.2014 № 1577 (далі — Проект Закону).

Кабінетом Міністрів України встановлено, що в 2015 році максимальний розмір заробітної платні працівникам державних органів і бюджетних установ не буде перевищувати 7 мінімальних заробітних плат. У тому випадку, якщо органи державної влади здійснюють заходи з оптимізації і скорочення своєї чисельності, то такий розмір не може перевищувати 10 розмірів мінімальних заробітних плат.

Відповідно до документа, з урахуванням економічної ситуації за результатами 1 півріччя 2015 року Кабінет Міністрів України затвердить порядок індексації заробітної плати, грошового забезпечення, пенсійних та соціальних виплат.

Арсеній Яценюк також повідомив про прийняте під час обговорення Проекту Закону рішення оптимізувати мережу методичних кабінетів в галузі освіти та скоротити видатки на їх утримання.

Прем’єр-міністр зазначив, що всі норми щодо закону України про освіту залишаються незмінними. Так, зберігаються всі норми щодо вступу до навчальних закладів поза конкурсом. Безкоштовним харчуванням у професійно-технічних училищах забезпечуватимуть дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з малозабезпечених сімей.

З набуттям чинності Закону розміри та умови встановлення надбавок і доплат визначатиме Кабінет Міністрів України.

Щодо умов оплати праці педагогічних працівників, то розміри оплати за окремі види педагогічної діяльності (за класне керівництво, перевірку зошитів, завідування майстернями, навчальними кабінетами, навчально-дослідними ділянками тощо) встановлюватимуться Кабінетом Міністрів України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах