Як убезпечити навчальний заклад інформаційно?

11 грудня 2014 9
Звертатися по допомогу до інтернету стало звичайної практикою під час робочого процесу. Проте ніхто не гарантує, що знайдені відповіді будуть надійними та не зашкодять роботі навчального закладу. Убезпечити навчальний заклад зможе лише надійне джерело спеціалізованої інформації.

Як часто ви шукаєте в інтернеті розв’язання робочих ситуацій? Щотижня, щодня чи ще частіше? Чи впевнені ви в надійності знайдених відповідей?

Всезнаючий інтернет надає відповіді на будь-які запитання. Проте використання недостовірної інформації може призвести до негативних наслідків. І те, що «так було написано в інтернеті», не буде виправданням.

ДЕ Ж ШУКАТИ ДОПОМОГИ?

Над матеріалами експертно-правових систем «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа» працюють експерти, які є надійним джерелом для отримання професійної інформації. Це розробники нормативних документів та працівники відомств, які перевіряють навчальні заклади. Переглянути перелік експертів можна на сторінках Expertus: Дошкільний заклад та Expertus: Школа у розділі «Експертна рада».

БЕЗОПЛАТНО спробувати системи в дії можна на сайті www.expertus.ua. Для цього у розділі «Системи» необхідно обрати Expertus: Школа або Expertus: Дошкільний заклад та натиснути кнопку «Спробувати».

ЯК БУТИ, ЯКЩО У СИСТЕМІ НЕМАЄ ПОТРІБНОЇ ВІДПОВІДІ?

Передплатники систем можуть скористатися сервісом «Запитати експерта». Експерти системи розглянуть ситуацію та нададуть обґрунтовану письмову відповідь. Сервіс діє для користувачів тарифу «Сільвер».

Із системами «Expertus» більше не доведеться шукати чергову інтернет-«пораду»!

З усіх питань можна звертатися до редакції:
0 44 586 56 06, callback 0 800 212 012, peredplata@mcfr.com.uaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах