Незабаром стартує конкурс підручників на основі електронного репозитарію

1 грудня 2014 6
У Міністерстві освіти і науки України обговорили умови і терміни проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що проходитиме на основі електронного репозитарію.

Конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів (конкурс), затверджений наказом «Про затвердження Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» від 07.10.2014 № 1149, заплановано розпочати 15 грудня і проводити на основі електронного репозитарію.

Це було вирішено під час наради, яка відбулася 28 листопада в Міністерстві освіти і науки України за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського, президента Асоціації книговидавців і книгорозповсюджувачів України Олександра Афоніна, експертів.

Конкурс проходитиме у 2 етапи:

І етап — з 15 грудня 2014 року до кінця лютого 2015 року — автори надсилатимуть рукописи своїх підручників для 4 і 7 класів (до 19 січня 2015 року включно), а експерти сформують свої висновки щодо кожного рукопису (до кінця лютого 2015 року);

ІІ етап — з 2 до 20 березня 2015 року — учителі обиратимуть підручники;  школи надсилатимуть копію свого замовлення підручників у паперовому вигляді з підписом керівника та печаткою навчального закладу.

Кожен етап конкурсного відбору підручників, висновки експертів та конкурсної комісії будуть представлені в засобах масової інформації, соцмережах.

Фінальні результати будуть оприлюднені за кілька днів після завершення конкурсу.

Близько 18 000 шкіл візьмуть участь у конкурсі.  Для того, щоб отримати нові підручники, кожна школа повинна буде вчасно зареєструватися на репозитарії і вчасно обрати підручники. Реєстрація шкіл для участі в конкурсі буде можливою вже у січні 2015 року.

Ті підручники, які під час конкурсу наберуть малу кількість голосів, не будуть друкуватися за кошти державного бюджету, однак можуть бути надруковані видавництвами за власний кошт.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах