Медіашкола для молоді FreedomUkraine

12 листопада 2014 5
Результатом роботи медіашколи для молоді FreedomUkraine, створеної Академією Української Преси за підтримки MYMEDIA, стало два числа газети «Твій вибір». Їх може переглянути кожен охочий просто зараз.

З 1 по 10 листопада тривала робота медіашколи для молоді FreedomUkraine зі створення двох чисел газети «Твій вибір». Організували навчання Академія Української Преси (АУП) за підтримки проекту MYMEDIA.

АУП — неприбуткова, неурядова та незалежна організація, яка функціонує з метою підвищення кваліфікації та професійного рівня журналістів та здійснення координації журналістських заходів.

MYMEDIA – проект, мета якого розвиток незалежних ЗМІ і підвищення професійного рівня журналістів в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірменії, Азейбарджану, Турції.

Медіашкола, спрямована на виховання, направлення молоді в інтелектуальне українське русло, зібрала юних журналістів з усієї країни. Цілий тиждень школярі-юнкори та студенти-журналісти відвідували майстер-класи та готували матеріали для газети «Твій вибір» і шукали відповіді на питання: Що таке свобода?

8 листопада 2014 року о 13.00 на Майдані Незалежності відбувся флеш-моб та презентація першого номеру газети «Твій вибір», створеного юнацькою редакцією, яка об’єднала юнкорів з різних регіонів України.

На завершення, 10 листопада, юнацька редакція газети «Твій вибір Freedom Ukraine» зустрілася з Мартіном Лідегордом, міністром закордонних справ Данії. Найсуттєвіша фраза з розмови: «Правда найперша страждає під час конфліктів». Пан Лідегорд прибув в Україну, аби висловити підтримку медіашколі для молоді FreedomUkraine. «Ці молоді люди обнадіюють, дуже обнадіюють. Вони розумні і спраглі й надалі вдосконалювати свої навички та українські медіа загалом», — сказав Мартін Лідегорд. Разом з юнкорами міністр роздавав примірники газети на Майдані Незалежності в Києві.

10 листопада вже вийшов у світ другий номер газети.

Академія української преси зауважує, що стати учасником проекту може кожен школяр та студент-першокурсник. Попереду — нові випуски газети, майстер-класи, інтерв'ю, конкурси. 



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



ОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах