Закони, що регулюють боротьбу з корупцією підписано

23 жовтня 2014 4
Президент України підписав чотири закони щодо боротьби з корупцією — «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» та «Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки».

Закони «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» та «Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» ухвалено Верховною Радою України 14 жовтня та підписано Президентом України.

В Україні створять спеціальний державний правоохоронний орган, який боротиметься з  кримінальними корупційними правопорушеннями, вчиненими вищими посадовими особами, які становитимуть загрозу національній безпеці. Про це йдеться у Законі України «Про Національне антикорупційне бюро України».

Також, згідно з  Законом  України «Про запобігання корупції» передбачено створення Національної комісії з питань запобігання корупції, що забезпечить комплексне реформування системи протидії корупції відповідно до міжнародних стандартів та успішних практик іноземних держав.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» встановлює механізм виявлення фізичної особи — кінцевого вигодоодержувача юридичних осіб, а також вільного доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» передбачає визначення комплексу першочергових заходів, спрямованих на зменшення рівня корупції в Україні та формування бази для подальших антикорупційних реформ.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах