Про ціннісні орієнтації в житті дитини на Міжнародній науково-практичній конференції

23 жовтня 2014 6
Практиків та науковців у сфері дошкільної освіти запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини», яка проходитиме онлайн. Конференція відбудеться 30 жовтня 2014 року.

Лабораторія психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України запрошує науковців, викладачів, аспірантів, працівників системи дошкільної освіти взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини», яка відбудеться 30 жовтня 2014 року. Початок конференції о 10:30. 

У програмі конференції:

  • Дитина в сучасному соціопросторі
  • Зміст виховної діяльності в дошкільних закладах
  • Єдність виховних зусиль родини та дошкільного закладу в розвитку дитини 

Генеральний партнер проведення конференції — Цифрове видавництво МЦФЕР 

Конференція проходитиме онлайн.

Про ціннісні орієнтації в житті дитини на Міжнародній науково-практичній конференціїДля участі у конференції необхідно пройти легку електронну реєстрацію. У формі реєстрації слід обов’язково заповнити позначені зірочкою поля. Реєстрацію відкрито до 14:00 29 жовтня.

30 жовтня учаснику конференції (слухачу) слід перейти за посиланням, яке надійде йому листом на вказану при реєстрації електронну адресу, та авторизуватися.

Важливо! Для участі у конференції потрібен комп’ютер з доступом до інтернету та навушники (або колонки). На комп’ютері має бути встановлено Adobe Flash Player

Щоб виступити на конференції з доповіддю, необхідно надіслати заявку на адресу електронної пошти labpsydosh@gmail.com. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, болгарська, польська. 

За матеріалами конференції готується збірник наукових статей за вимогами ВАК України, який включено до фахових видань України. Термін подачі статей — з 06.10.2014 до 01.12.2014. Вимоги до оформлення статей додаються. Вартість однієї сторінки — 25 гривень. Статті надсилати до оргкомітету.

Про ціннісні орієнтації в житті дитини на Міжнародній науково-практичній конференціїАдреса оргкомітету: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 2, кімната № 36, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

Е-mail: labpsydosh@gmail.com

Координатори конференції:

  • Пісарєва Олена Володимирівна (тел.: 0 (97) 535-12-20)
  • Сахно Олена Олександрівна (тел.: 0 (97) 127-65-86) 

З питань електронної реєстрації для участі у конференції (як слухач) звертатися до Цифрового видавництва МЦФЕР.

Контактна особа — Зубрицька Ольга Олександрівна (тел.: 0 (67) 447-95-41; e-mail: ozubritskaya@mcfr.com.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах