Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

21 жовтня 2014 11
Український центр оцінювання якості освіти проводитиме пробне зовнішнього незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році, з метою їх ознайомлення із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (пробне ЗНО) проводитиметься з 12-ти навчальних предметів. Про це йдеться у наказі «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році» від 16.10.2014 № 106.

Зокрема, оцінюватимуть досягнення випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з таких предметів:

1) українська мови і література (дата проведення — 21 березня 2015 року);

2) англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія (дата проведення — 28 березня 2015 року).

Реєстрація охочих взяти участь у пробному ЗНО здійснюватиметься з 01 листопада до 15 грудня 2014 року.

Цього року учасники пробного ЗНО матимуть можливість виконувати завдання з української мови і літератури, математики двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Відповідно до наказу, завдання будуть  перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Регіональні центри оцінювання якості освіти компенсують витрати Українського центру оцінювання якості освіти на виконання робіт, пов'язаних із підготовкою та проведенням пробного ЗНО за рахунок коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб як оплата за надання послуги із проведення пробного ЗНО.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах