Щодо організації навчання тих, хто проживає на тимчасово окупованій території

15 жовтня 2014 19
Надано рекомендації щодо організації навчання у загальноосвітніх навчальних закладах особам, які проживають на тимчасово окупованій території в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та у місцях проведення антитерористичної операції.

Міністерство освіти і науки України (МОН) надає роз’яснення щодо подальшого навчання учнів та отримання випускниками документів державного зразка про відповідний рівень освіти у листі «Щодо організації навчання у загальноосвітніх навчальних закладах осіб, що проживають на тимчасово окупованій території в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та у місцях проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях» від 14.10.2014  № 1/9-535.

МОН повідомляє, що не мають і не матимуть у майбутньому жодної юридичної сили будь-які «документи про освіту», видані окупаційними структурами Російської Федерації та самопроголошеною «владою» на півострові та терористами на тимчасово контрольованій ними частині території Донецької та Луганської областей. Жодного «визнання», «нострифікації», «обміну» таких «документів» тощо з боку МОН, інших органів державної влади України та інших країн не буде.

Для осіб, які мають наміри продовжувати освіту та отримати відповідні документи про освіту державного зразка і бути чинними можуть продовжити навчання на території України за всіма формами навчання (денна, вечірня, дистанційна, екстернатна, індивідуальна, групова).

Місцевим органам управління освітою та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів доручено створити необхідні умови для вступу, державної підсумкової атестації та поставитись з розумінням до дітей, які потрапили в складну життєву ситуацію.

У листі також подано перелік відповідних документів для охочих скласти екстернатом навчальний предмет, курс, програму і строки подання відповідних для цієї процедури заяв.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах