Лист Генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну від педагогів світу

10 жовтня 2014 32
Сьюзан Хопгуд, президент Інтернаціоналу Освіти, та Фред ван Левен, генеральний секретар, направили листа щодо позиції вчителів і працівників освіти з усього світу.

До Організації Обєднаних Націй (ООН) надійшло звернення від Інтернаціоналу Освіти у вигляді відкритого листа Генеральному секретарю ООН Пан ГІ Муну від педагогів світу з особистим поглядом  на стан освіти і роль вчителя в навчальному процесі.

В листі  підкреслено, що в новому контексті сталого розвитку має бути встановлена окрема ціль щодо якісної освіти, доступної і безкоштовної для всіх. Ця ціль повинна охоплювати всі рівні освіти, від дошкільної до вищої освіти, містити чіткі зобов'язання щодо інвестування в достатню кількість належним чином підготовлених, кваліфікованих вчителів і викладачів.

Наголошено на необхідності контролю трьох принципів якісної освіти: якісного викладання, якісних інструментів для викладання і навчання, і якісного середовище для викладання та навчання.

Якісне викладання передбачає висококваліфікованість вчителів та викладачів, гідні умови праці, гідну зарплатню та доступ до професійного зростання. Якісні інструменти — відповідний рівень навчальних програм, необхідні матеріали та обладнання. Поняття якісне середовище розуміють як безпечні та сприятливі умови, які сприятимуть інтенсивному та безперешкодному навчальному процесу та безпеці учня та вчителя.

Від імені вчителів світу Інтернаціонал Освіти подякував Пан Гі Муну за Глобальну ініціативу «Освіта на першому місці», і висловили сподівання, що у подальшому можуть розраховувати на сприяння кампанії «Об'єднаймося заради якісної освіти».

Нагадаємо, що метою щорічної кампанії «Об'єднаймося заради якісної освіти» — підвищити рівень інформованості урядів, неурядових та міжнародних організації, фінансових установ, громадських лідерів та громадськість в цілому щодо:

  • важливої ролі, яку якісна освіта відіграє у розвитку особистості та суспільства;
  • необхідності забезпечення доступу до якісної освіти;
  • діяльності Інтернаціоналу Освіти та його членських організацій заради забезпечення якісної освіти;
  • важливості голосу вчителів та їх представників у розробці національної і міжнародної політики в галузі освіти.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах