Бути чи не бути якісній імунізації?

9 жовтня 2014 9
В Адміністрації Президента України уповноважені особи під головуванням Радника Президента з гуманітарних питань Ольги Богомолець обговорили стан імунізації населення.

Нещодавно в Адміністрації Президента України під головуванням Радника Президента з гуманітарних питань Ольги Богомолець відбулася розширена нарада присвячена стану імунізації населення.

В обговоренні взяли участь відповідальні особи Адміністрації Президента, представники Державної служби України з лікарських засобів, Міністерства охорони здоров’я, Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України, епідеміологи та експерти Національного інституту стратегічних досліджень.

Під час наради учасники обговорили стан виконання Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009–2015 роки  та поточної ситуації із забезпеченням медичними препаратами для імунізації. Оскільки наразі основне занепокоєння викликає нестача перевірених препаратів для імунізації дітей.

«Виробник, а не посередник має розраховувати на державні кошти. Нам потрібно створити систему імунізації населення на основі чітких рекомендацій ВООЗ. Ми щороку гасимо пожежі замість того, щоб займатися плануванням на тривалий час, у межах 5–6 років. Нам слід активізувати пошук стратегічних партнерів-постачальників, уникнувши зайвого посередництва і припинити затягувати процес закупівель», — зазначила Ольга Богомолець.

За результатами наради було вирішено підготувати аналітичні матеріали про загальнодержавні потреби у вакцинах, виробники імунологічних препаратів, вітчизняні підприємства, які зможуть швидко налагодити випуск необхідних препаратів.

Експерти мають представити законодавчі ініціативи, які дадуть змогу спростити та пришвидшити процедури держзакупівель. Також учасники звернулися до Ольги Богомолець з проханням ініціювати доручення Кабінету Міністрів України щодо розробки спеціальної процедури закупівель імунологічних препаратів у виробників.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах