Семінар для керівників ВНЗ щодо імплементації Закону України «Про вищу освіту» транслюватиметься онлайн

8 жовтня 2014 2
Національна академія педагогічних наук України за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та у співпраці з учасниками робочої групи з розроблення Закону України «Про вищу освіту» ініціює проведення серії семінарів для керівників вищих навчальних закладів «Автономія та відповідальність ВНЗ» з метою забезпечення інформаційної та роз’яснювальної підтримки процесу імплементації нового Закону.

10 жовтня 2014 року о 9:30 в Національній академії педагогічних наук України (зал засідань Президії НАПН України (м. Київ, вул. Артема, 52-а, пов. 1) відбудеться перший семінар для керівників ВНЗ III і IV рівнів акредитації «Автономія та відповідальність ВНЗ».

У ньому візьмуть участь голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич, перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Новий Закон України «Про вищу освіту» закладає основу для здійснення системної реформи вищої освіти, реалізації її нової європейської парадигми розвитку. Значення цього Закону важко переоцінити:

• Закон є одним із перших, який спрямовано на втілення справжніх реформ у нашому суспільстві (Михайло Згуровський)

• Українська вища освіта подолала пострадянські рецидиви й опинилася в іншій реальності. Саме час ВНЗ скористатися нагодою і нарешті стати автономними (Сергій Квіт)

• Створює законодавче підґрунтя для реалізації Угоди про асоціацію у частині освіти (Лілія Гриневич)

Від того, наскільки успішно буде здійснено імплементацію цього Закону залежатиме рівень довіри та готовність освітян до інших реформ – у системі дошкільної, середньої, професійної освіти та освіти дорослих.

Оскільки реєстрацію на участь у семінарі 10 жовтня завершено , то до перегляду семінару «Автономія та відповідальність ВНЗ» онлайн можна буде долучитись, зайшовши на портал «Педагогічна преса» 10 жовтня о 9:30. Для перегляду варто буде натиснути на банер «Імплементація Закону України «Про вищу освіту».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах