Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин

7 жовтня 2014 9
З 7 по 10 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей проходитиме Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин».

У Національній бібліотеці України для дітей сьогодні розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин», яка триватиме до 10 жовтня.

Почесними гостями заходу стали Радник Президента України, голова фонду «Рідна країна» Микола Томенко та голова ГО «Муніципальна ліга Києва», експерт з місцевого самоврядування Олександр Федоренко.

«Сьогодні, як ніколи за часів незалежності нашої держави, ми відчуваємо потребу у високоінтелектуальних й високоморальних поколіннях українців, які захищатимуть та розбудовуватимуть країну. Ваша праця та ваші зусилля є основою для розвитку таких українців», — зазначив Микола Томенко. Він наголосив, що робитиме усе можливе для підтримки й розвитку бібліотечної галузі та пообіцяв учасникам конференції підтримку їх законодавчих ініціатив.

В свою чергу Олександр Федоренко подякував присутнім за їх професіоналізм, вбачаючи саме в ньому майбутнє українських бібліотек та їх важливий вплив на формування національної свідомості.

У межах конференції обговорили питання правового забезпечення діяльності бібліотек, напрями державної бібліотечної політики в Україні, тенденції розвитку бібліотек тощо.

До всіх обласних бібліотек гості передали примірники фотоальбому репродукцій Т. Шевченка, Шевченківського щоденника та дитячу літературу видавництва «Веселка».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах