Щодо висунення підручників на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року

3 жовтня 2014 12
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на кращі підручники в галузі науки і техніки, які отримали широке громадське визнання і не менше двох років використовуються у навчальному процесі.

Міністерство освіти і науки України (МОН) повідомляє у листі «Щодо висунення підручників на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року» від 29.09.2014 №1/9-501, що Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки буде приймати до розгляду на здобуття Державних премій України 2015 року підручники для навчальних закладів, рекомендовані колегією МОН.

У зв’язку з цим МОН звертається з проханням до керівників навчальних закладів розглянути на вчених (педагогічних) радах питання щодо висунення на здобуття Державних премій України 2015 року кращих підручників, які отримали широке громадське визнання і не менше двох років використовуються у навчальному процесі.

У додатку до листа вміщенні інструктивні матеріали (загальні вимоги до оформлення документів і матеріалів робіт) щодо порядку висунення, оформлення та подання робіт на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки.

Підручники, листи-подання, рішення рад та інші матеріали варто подавати до Міністерства освіти і науки не пізніше 1 грудня 2014 року.

Роботи приймають за адресою:

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м Київ, 03035, к. 318, т. 2481964.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах