Ви керівник школи? Тоді наші журнали й КОЗА-ДИСКи саме для вас

3 жовтня 2014 17
Навіть найдосвідченішому керівнику іноді може знадобитися професійна підтримка. Надійною допомогою для кожного керівника ЗНЗ стануть наші щомісячний журнал «Практика управління закладом освіти» та щоквартальний тематичний КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти».

Кожен керівник загальноосвітнього навчального закладу має великий досвід розв’язання будь-яких управлінських завдань, але іноді в його роботі все одно виникають складнощі.

У таких випадках на допомогу завжди готові прийти редакції журналу «Практика управління закладом освіти» та КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти».

Ви керівник школи? Тоді наші журнали й КОЗА-ДИСКи саме для васПросто зараз ЗАВАНТАЖТЕ презентаційний номер журналу «Практика управління закладом освіти». У цьому номері вміщено публікації про підвищення професійної майстерності, створення безпечних умов навчання та виховання дітей, збереження їхнього здоров’я, висвітлено деякі кадрові та господарські питання, подано огляд нормативно правових актів щодо організації харчування дітей та порядок проведення спеціального розслідування в ЗНЗ.

Іншим надійним помічником керівника ЗНЗ стане КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти». Протягом 2015 року передплатники цього унікального продукту отримають тематичні CD із понад 100 шаблонами документів, необхідних для роботи керівника навчального закладу. Усі шаблони відповідають чинному законодавству України, а самі КОЗА-ДИСКи містять автоматичні розрахункові таблиці, діаграми та графіки, що гарантовано полегшить роботу та заощадять час директорам шкіл.

Що таке КОЗА-ДИСК та як із ним працювати? ДИВІТЬСЯ детальну відеоінструкцію.

Наступного 2015 року вийдуть такі випуски КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти»:

  • Громадське самоврядування
  • Організація харчування
  • Медичне обслуговування
  • Імідж навчального закладу

Тож якщо ви керівник ЗНЗ, то радимо замовити видання в найближчому відділенні «Укрпошти» за такими передплатними індексами:

  • «Практика управління закладом освіти» — 95280
  • «Шаблони документів закладу освіти» — 37845

Моментальну онлайн-передплату ви можете оформити на порталі освітян України «Педрада» у розділі «МЦФЕР: Освіта» або просто за номером 0 (44) 586-56-06 чи в електронному листі на адресу peredplata@mcfr.com.ua

Радимо кожному керівникові загальноосвітнього навчального закладу вже зараз подбати про професійну підтримку на наступний рік!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах