Глобалізації освіти бути!

23 вересня 2014 18
Інтернаціонал Освіти розпочав завершальний тур глобальної кампанії «Об'єднаймося заради якісної освіти».

Поблизу Сіднейського оперного театру у вересні стартував фінальний тур кампанії «Об'єднаймося заради якісної освіти». Відзначати його початок прибули сотні освітян, учнів та членів профспілок з усього світу.

Учасники Австралійської освітньої спілки, яка є членською організацією Інтернаціоналу висловили свою підтримку глобальній кампанії, що тривала протягом року. Вони також провели свого профспілкового лідера, Президента Інтернаціоналу Освіти, Сьюзанну Хопгуд, у глобальне турне із кінцевим пунктом — Нью-Йорк.

Керівники Інтернаціоналу в межах кампанії планують поїхати до шести міст: Сіднея, Делі, Преторії, Брюсселю, Буенос-Айресу, Нью-Йорку. В інших містах також заплановані додаткові заходи.

Нагадаємо, що «Об'єднаймося заради якісної освіти» — кампанія, що розпочалася у вересні 2013 року у Нью-Йорку і сповідує три основні елементи глобальної освіти: якісні вчителі, якісні інструменти та якісне середовище.

Метою кампанії є підвищення рівня інформованості урядів, неурядових та міжнародних організацій, фінансових установ, громадських лідерів та громадськості в цілому щодо:

  • колосального значення, яке має якісна освіта у розвитку особистості та суспільства заголом;
  • необхідності забезпечення доступу всіх, хто навчається, до якісної освіти;
  • того, що основою будь-якої програми розвитку на період після 2015 року повинна бути освіта;
  • діяльності Інтернаціоналу Освіти та його членських організацій заради впровадження якісної освіти;
  • того, що голос вчителів та їхніх представників у розробці національної і міжнародної політики в галузі освіти повинен бути вирішальним.

У середу, 24 вересня, кампанія прибуде до Нью-Йорку на 69-ту сесію Генеральної Асамблеї ООН. Представники Інтернаціоналу віддадуть Генеральній Асамблеї послання мільйонів вчителів із усього світу. Окрім цього, Інтернаціонал Освіти запросив шкільних вчителів з різних країн до Нью-Йорку задля того, щоб продемонструвати Генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну сучасні реалії освіти на місцях.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах