Замовлення підручників для 4-х і 7-х класів школи здійснюватимуть самостійно

18 вересня 2014 7
16 вересня у Міністерстві освіти і науки України було обговорено питання замовлення підручників школами на основі конкурсного вібдору та роботи репозиторію як простору цифрового навчального матеріалу для навчальних закладів.

Відбулося завершальне засідання членів Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, експертів щодо розроблення Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х і 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і роботи електронного репозиторію.

Видавці та експерти під час засідання вирішили, що замовлення підручників для 4-х і 7-х класів здійснюватимуть школи самостійно через спеціальну онлайн-форму на репозиторії.

Нагадаємо, що проводиться конкурс, в якому автори мають подати оригінал-макети підручників для розміщення на репозиторії впродовж одного місяця — з 20 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року.

З 20 січня до 20 березня 2015 року вчителі можуть ознайомитися з конкурсними підручниками на порталі наступного дня після завершення конкурсу. А школи за результатами конкурсу зможуть замовити підручники обрані вчителями.

Зараз електронний репозиторій знаходиться у стані апробації, тому кожен вчитель не тільки може ознайомитися з його роботою, а й дати свою оцінку, надіславши листа на електронну адресу bhv.kiev@gmail.com.

Детальну інструкцію з користування репозиторієм можна знайти за посиланням.

Положення про конкурс, а також відповідний наказ МОН про його проведення будуть оприлюднені на сайті МОН.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах