Інтерес, інтеграція, інтерактивність

12 вересня 2014 42
Вересневе число журналу «Музичний керівник» присвячено методам та прийомам роботи музичного керівника, які сприяють розвитку і поглибленню інтересу дітей до музики.

Розвиток і поглиблення інтересу дітей до музики — одне з найважливіших завдань музичного керівника. Від того, як він це здійснюватиме, які прийоми та методи використовуватиме, залежатиме успішність його роботи.

Ураховуючи той факт, що діти сприймають довкілля в усій його цілісності, а музика — явище універсальне й легко поєднується з різними видами мистецтва, цілком закономірною є її інтеграція в найрізноманітніші види діяльності. Головне — поставити собі таке завдання. І для цього не потрібно шукати інформацію деінде, — достатньо просто відкрити свіже число журналу «Музичний керівник», тема якого «Інтерес, інтеграція, інтерактивність».

У цьому числі ви знайдете низку методичних порад і рекомендацій щодо того, як перетворити музичне заняття на територію творчого пізнання та цікавого спілкування. А ще до вашої уваги — конспекти захопливих інтегрованих занять, осіння розвага, музична казка, хореографічно-театралізована сценка з елементами логоритміки, музикотерапевтичні вправи та техніки, виготовлення музичного інструмента й неповторна колекція авторських пісень.

У публікації «Катарсис, радість і задоволення від музичних занять із використанням музикотерапії» описано практичний досвід музикотерапевта, подано рекомендації щодо використання гедоністичного підходу на музичних заняттях, розглянуто сугестивні та катарсичний музикотерапевтичні методи.

Провідні принципи і норми в роботі музичного керівника, поради щодо того, як перетворити музичні заняття на інтегроване, інтерактивне розвивальне середовище ви знайдете у статті «Методичний інструментарій музичного керівника: три крапки над «і»».

Усе це та багато іншої корисної інформації ви знайдете на сторінках вересневого числа журналу «Музичний керівник».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах