Школяр розробляє прилад для мінімізації втрат української армії

12 вересня 2014 15
Борис Чубін, 15-річний винахідник, запропонував новий проект, який за його словами, допоможе мінімізувати втрати українських військ.

Борис Чубін — автор таких розробок: прилад iHelp для незрячих та слабозорих, який допомагає безперешкодно переміщатися людям з обмеженими фізичними можливостями по місту; додаток для смартфонів Garden club для садівників, який орієнтує їх на те, як і коли потрібно висаджувати ті чи інші рослини; соціальна мережа для незрячих та слабозорих, щоб вони могли вільно спілкуватися один з одним незалежно від вікової категорії, — планує допомагати українській армії.

Одеський школяр-винахідник розповів пор винахід, що дасть змогу відслідковувати поранених солдат, класифікувати тип ураження та надсилати отриманні дані до Генштабу для спрямовування до нього мобільної швидкої допомоги.

Свій пристрій молодий винахідник розробляє разом із науковим керівником Ігорем Богуном та консультується з військовими фахівцями. За умови належного фінансування прилад буде готовий уже за півроку.

Прилад сприятиме прийняттю швидких рішень про зміну дислокації військ, зміну тактики ведення бою, аналізу тактичних помилок.

Планується створити фокус-групу добровольців, які тестуватимуть прилад у реальних умовах і лише тоді запроваджувати.

Борис запевняє, що не планує продавати винахід в інші країни віту, а реалізувати його лише в Україні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах