Стартував фотоконкурс заради розвитку якісної освіти

5 вересня 2014 8
Організація освітян усього світу — Інтернаціонал Освіти — у межах кампанії «Єднаймося заради якісної освіти» проводить фотоконкурс з метою показати різні стилі викладання, умови навчання у різних куточках світу.

Вже понад 20 років Інтернаціонал Освіти (ІО) є голосом освітян усього світу. Він є найбільшою федерацією профспілок, яка представляє інтереси 30-ти млн. працівників освіти в 170-ти країнах світу. Організація виступає за права вчителів, належне навчальне середовище і якісну освіту для кожного учня.

Кожного року ІО проводить кампанію з провідним гаслом «Єднаймося заради якісної освіти». Цього року ІО у рамках кампанії «Єднаймося заради якісної освіти» оголосив про проведення першого всесвітнього фотоконкурсу.

Метою цього заходу є показати різні стилі викладання, умови навчання у різних куточках світу. Організатори конкурсу хочуть наголосити на важливості якісної освіти в усьому світі, а також на значущій ролі педагога, навчального середовища за допомогою фотографій, зроблених освітянами.

Фотографії, які надсилатимуться до участі у конкурсі, повинні відображати визначальну роль вчительської праці, важливість засобів навчання, особливості організації навчального процесу.

Найкращі роботи буде відібрано для виставки, що відбудеться одночасно із завершальними заходами кампанії «Єднаймося заради якісної освіти» та з нагоди Всесвітнього дня вчителя 5 жовтня у штаб-квартирі ІО в Брюсселі. Деякі фотографії увійдуть до фотоальбому, який буде передано Генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну.

Детальніше про конкурс — на сайті ІО, а також на сторінці у Facebook.

Фотоконкурс завершиться розіграшем і врученням цінних призів переможцям!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах