Слухання та сприймання музики

28 серпня 2014 19
Серпневе число журналу «Учитель музичного мистецтва» присвячено методичним аспектам слухання та сприймання музики на уроках музичного мистецтва.

Магія музики здатна полонити душу будь-якої дитини. І якщо правильно навчити її слухати та сприймати музику, то остання стане для неї не лише захопливим хобі, а й невід’ємною частиною духовного життя. А це багато в чому залежить від професійності та педагогічної винахідливості вчителя музичного мистецтва, від його власного глибокого знання й розуміння музики.

У серпневому числі журналу «Учитель музичного мистецтва» чимало корисних порад та фахових рекомендацій щодо методичного аспекту слухання та сприймання музики на уроках музичного мистецтва. За допомогою цікавої форми радіоінтерв’ю з композитором, поданого в журналі, ви зможете ознайомити учнів основної та старшої школи із творчою постаттю Дмитра Шостаковича. А скориставшись інтерактивними прийомами з конспекту уроку «Вслухаючись у звуки чарівних творів Моцарта», — по-справжньому закохаєте учнів у музичний світ неперевершеного генія.

Аби загартувати в дітях патріотизм, любов до рідної землі, ексклюзивно в журналі «Учитель музичного мистецтва» до вашої уваги прем’єра пісні Алли Мігай «Моя Україна».

На сторінках журналу ви знайдете сценарії свята урожаю, проведення якого дасть змогу учням перейнятися шаною до хліба — джерела життя, як назвав його Василь Сухомлинський, а ще — проявити свої музичні та акторські таланти.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках серпневого числа журналу «Учитель музичного мистецтва».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах