Здійснюємо профілактику захворювань у дітей

28 серпня 2014 12
Вийшов друком вересневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу», присвячений профілактиці захворювань у дошкільників.

Вітаючи вас із початком нового навчального року, нагадуємо, що в будь-яких питаннях щоденної роботи у вас є помічник та порадник — ваш фаховий журнал. Публікації журналу стануть у пригоді для збереження психічного та фізичного здоров’я — вихованців, колег, вашого власного.

Зокрема, у вересневому номері журналу опубліковано грунтовний матеріал про найпоширенішу ваду зору у дітей — міопію. Адже профілактику цього захворювання слід розпочинати саме в дошкільному віці, аби запобігти зниженню зору в майбутньому. Основними чинниками, що спричиняють міопію є надмірна зорова робота на близькій відстані та неконтрольоване навантаження під час використання дітьми комп’ютерів, планшетів або смартфонів. До того ж дорослим варто підвищувати рівень рухової активності дітей та звернути увагу на достатній рівень освітлення.

Не оминули й профілактику такого інфекційного захворювання, як короста. Багато хто вважає, що на коросту можуть захворіти лише неохайні люди. Проте це не так. Із публікації ви дізнаєтеся про збудника цього захворювання, чинники, що сприяють зараженню, та профілактику корости.

Також у цьому номері журналу подано порядки надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах, що затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України. Вони набули чинності з 1 серпня 2014 року. У зв’язку з кризовою ситуацією в країні вміння надавати домедичну допомогу за будь-яких ситуацій набуває особливого значення.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках вересневого номера журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах