Збільшено розмір соціальної допомоги на дітей-інвалідів

28 серпня 2014 11
Кабінет Міністрів України змінив Порядок призначення і виплати державної допомоги на дітей-інвалідів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Уряд змінив Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Йдеться про родини, в яких виховуються діти-інваліди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Державна соціальна допомога на дітей-інвалідів не буде враховуватися в сукупному доході у визначенні розміру державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. Таким чином виплати на дітей-інвалідів віком до 6 років збільшаться з 825 до 3302 грн. на місяць, виплати на дітей-інвалідів віком від 6 до 18 років зростуть від 1028 до 4115 грн. на місяць.

Раніше розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, становив різницю двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку та розміру призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги. Після зміни Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми її розмір для дітей-інвалідів визначатиметься як сума цих складових.

Перелік документів, необхідних для отримання допомоги на дитину-інваліда віком до 18 років, що перебуває під опікою або піклуванням, доповнено медичним висновком, виданим у встановленому Міністерством охорони здоров’я України порядком.

Наразі під опікою або піклуванням громадян перебуває 59, 9 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 1612 — діти-інваліди.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах