Охорона праці у дошкільному навчальному закладі

21 серпня 2014 32
Вийшов друком серпневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом», який присвячено охороні праці у дошкільному навчальному закладі.

Серпневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом» ми присвятили питанням охорони праці у дошкільному навчальному закладі. Зокрема, підготували огляд чинних нормативних документів щодо охорони праці, навели види інструктажів з питань охорони праці, вимоги до їх проведення, до безпеки робіт із застосуванням засобів праці, а також подали інструкцію з охорони праці для кухаря дошкільного навчального закладу.

Наші експерти надали відповіді на запитання щодо призначення відповідального за електронну реєстрацію дітей на місцевому рівні; роботи з обслуговування сайту дошкільного навчального закладу; виконання вихователем-методистом роботи за суміщенням; зміни роботи за «внутрішнім» сумісництвом на основне місце роботи; визначення ставки заробітної плати інструктора з фізкультури.

І, звісно, орієнтовна циклограма наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань на вересень допоможе вам в управлінській діяльності.

Зауважте, що у вкладенні до журналу — приємний сюрприз!

Детальніше — на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах