Затверджено План заходів всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік

19 серпня 2014 11
Міністерством освіти і науки України видано наказ «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти» від 14.08.2014 № 936.

З метою визначення рівня практичної підготовки вихованців позашкільних навчальних закладів, організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді затверджено План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік (План). Про це йдеться у наказі МОН «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти» від 14.08.2014 № 936.

Порівняно з минулим роком, кількість заходів скорочено до 72-х. Це передбачає більшу свободу на місцях у проведенні регіональних і місцевих заходів.

Відповідно до наказу, директори (начальники) департаментів, управлінь освіти і науки обласних та Київської міської державної адміністрації повинні довести План до керівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для його врахування при плануванні роботи цих закладів на 2014/2015 навчальний рік, а також сприяти участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських та міжнародних заходах.

Відповідальні за організаційно-методичний супровід всеукраїнських, регіональних і міжнародних заходів відповідно до напрямів позашкільної освіти — Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (Вербицький В. В.), Національний центр «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Український державний центр позашкільної освіти (Шкура Г. А.), Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.).

Контроль за виконанням цього наказу здійснюватиме Павло Полянський.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах