У школах організовуватимуть групи для дошкільників

14 серпня 2014 4
Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо організації роботи груп для дітей старшого дошкільного віку на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

З метою сприяння особистісному зростанню кожної дитини, урізноманітнення форм охоплення дошкільною освітою дітей, які не відвідують дошкільні навчальні заклади, Міністерство освіти і науки України (МОН) надало рекомендації щодо організації роботи груп для дітей старшого дошкільного віку на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Про це йдеться у листі МОН від 13.08.2014 № 1/9-411.

Задля забезпечення реалізації прав дитини щодо здобуття дошкільної освіти до 7 років за бажанням батьків планують організовувати групи для дітей старшого дошкільного віку на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Керівник дошкільного або загальноосвітнього навчального закладу, на базі якого працюватимуть, здійснюватиме керівництво та контроль за роботою груп, а також, за рішенням територіальних органів управління освітою комплектуватиме їх. За потреби приміщення комунальних ЗНЗ надаватимуться безоплатно.

Передбачено створення груп для дітей п’яти–шести років у складі не більше 20 осіб. Працюватимуть такі групи повний чи неповний день, із забезпеченням харчування чи без нього залежить від умов та бажання батьків.

Штатні розписи закладів, які мають такі групи, встановлюватимуться і затверджуватимуться місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Робочий час педагогів вираховуватиметься відповідно до тижневого навантаження та тривалості перебування дітей у цих групах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах