Змінено норми харчування у навчальних та оздоровчих закладах

11 серпня 2014 8
З 1 січня 2015 року почнуть діяти нові норми харчування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» від 22.11.2004 № 1591.

Добові норми харчування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку збільшено відповідно до реальних фізіологічних потреб дітей різного віку з урахуванням підвищеної фізичної активності.

Згідно з прийнятими змінами, норми харчування у закладах оздоровлення та відпочинку встановлюються, враховуючи такі критерії:

  • вік дитини(до 10 років включно та 11–17 років включно);
  • тип закладу (праці та відпочинку, наметові містечка; позаміські стаціонарні дитячі центри; заклади санаторного типу; табір з денним перебуванням).

Зазначено також, що норми харчування (кількість грамів споживання продуктів) та перелік продуктів залежатимуть від фізичних навантажень дітей у різних типах дитячих закладів. Енерговитрати дитини повинні покриватися достатнім енергозабезпеченням за рахунок адекватної кількості білків, жирів і вуглеводів, що і передбачено постановою.

Планується збільшити норми споживання м’яса, м’ясопродуктів та риби, а також свіжих овочів, фруктів та соків для дітей усіх вікових груп. Для дітей старшої вікової групи (11–17 років включно) збільшити норми споживання масла, круп, бобових та макаронних виробів.

Норми почнуть діяти з 1 січня 2015 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах