Вихователі організували комплексне оздоровлення дітей

8 серпня 2014 4
Працівники дошкільного навчального закладу №155 міста Кривий Ріг здійснюють комплексне оздоровлення дітей з використанням традиційних та інноваційних форм роботи.

Важливим завжди, а особливо актуальним влітку, є збережегтита зміцнити фізичне, психічне і духовне здоров’я дітей, забезпечити повноцінний, гармонійний фізичний розвиток.

Для багатьох дітей найцікавіше влітку — це можливість активно відпочити. Задля організації різностороннього дозвілля працівники дошкільного навчального закладу № 155 міста Кривий Ріг здійснювали освітній процес за чотирма напрямами.

Напрям «В красу природи» втілювали за методикою В. Сухомлинського . Діти босоніж із закритими очима пізнавали на дотик сенсорну доріжку, вивчали явища природи.

Вихованці активно займалися творчістю. У творчій майстерні «Сувенір» діти поглиблювали знання з образотворчого мистецтва, замальовували краєвиди рідного краю, виготовляли іграшки з паперу, робили аплікації.

Фізичний розвиток дітей забезпечував напрям «У ритмі танцю». Діти займалися хореографією, вивчаючи сучасні і класичні танці.

Особливу увагу приділяли вивченню природи — напрям «Мандрівка в навколишній світ». Під час занять діти спостерігали за тваринами, птахами, брали участь у дослідженнях.

Метою роботи садочка влітку було комплексне оздоровлення дітей з використанням традиційних та інноваційних форм роботи, закріплення та поглиблення знань за профілями, формування позитивної мотивації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах