Діяльність інвентаризаційних комісій

21 липня 2014 12
Зустрічайте тематичний номер фахового журналу «Практика управління дошкільним закладом». Цього місяця на його сторінках різнобічно висвітлено питання щодо діяльності інвентаризаційних комісій та подано корисні рекомендації, що стануть у пригоді керівнику дошкільного навчального закладу.

Мабуть, сама лише перспектива проведення інвентаризації може викликати тривогу в душі кожного керівника дошкільного навчального закладу. Щоб почуватися більш упевнено під час інвентаризації в навчальному закладі, слід ознайомитися зі змістом цього тематичного номера журналу.

Для вас подано норми законодавства щодо інвентаризації, узагальнено порядок її проведення. А також — надано роз'яснення щодо того, як діяти, якщо член інвентаризаційної комісії з поважних причин не може брати участі в інвентаризації.

Звісно, працівники дошкільних навчальних закладів під час організації навчально­виховного процесу користуються особистими речами. Врахуйте, що особисті речі працівників у разі проведення інвентаризації необхідно обліковувати. Про це — у рубриці «Організовуємо роботу з кадрами».

Доцільно переглянути інформацію про списання комп'ютерної техніки, якщо за результатами інвентаризації виникла необхідність списати морально застарілі або фізично зношені речі. А також — про те, кому і як передати справи комірника, який звільняється.

Окрім того, варто звернути увагу на пам'ятки про:

  • періодичність проведення інвентаризацій у навчальних закладах;
  • основні завдання постійної інвентаризаційної комісії;
  • матеріальну відповідальність працівників.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом» № 07/2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах