Діяльність інвентаризаційних комісій

21 липня 2014 8
Зустрічайте тематичний номер фахового журналу «Практика управління дошкільним закладом». Цього місяця на його сторінках різнобічно висвітлено питання щодо діяльності інвентаризаційних комісій та подано корисні рекомендації, що стануть у пригоді керівнику дошкільного навчального закладу.

Мабуть, сама лише перспектива проведення інвентаризації може викликати тривогу в душі кожного керівника дошкільного навчального закладу. Щоб почуватися більш упевнено під час інвентаризації в навчальному закладі, слід ознайомитися зі змістом цього тематичного номера журналу.

Для вас подано норми законодавства щодо інвентаризації, узагальнено порядок її проведення. А також — надано роз'яснення щодо того, як діяти, якщо член інвентаризаційної комісії з поважних причин не може брати участі в інвентаризації.

Звісно, працівники дошкільних навчальних закладів під час організації навчально­виховного процесу користуються особистими речами. Врахуйте, що особисті речі працівників у разі проведення інвентаризації необхідно обліковувати. Про це — у рубриці «Організовуємо роботу з кадрами».

Доцільно переглянути інформацію про списання комп'ютерної техніки, якщо за результатами інвентаризації виникла необхідність списати морально застарілі або фізично зношені речі. А також — про те, кому і як передати справи комірника, який звільняється.

Окрім того, варто звернути увагу на пам'ятки про:

  • періодичність проведення інвентаризацій у навчальних закладах;
  • основні завдання постійної інвентаризаційної комісії;
  • матеріальну відповідальність працівників.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом» № 07/2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах