Всеукраїнський інтернет-конкурс «Учитель року — 2016»

28 січня 2016 16
Триває реєстрація на участь у конкурсі для учителів початкових класів та учителів, які викладають природничі дисципліни (фізики, хімії, біології, астрономії, географії)

Редакція науково-популярного природничого журналу для дітей «КОЛОСОК» та оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» за сприяння Інституту модернізації змісту освіти МОН України та Інституту обдарованої дитини НАПН України організовують І Всеукраїнський інтернет-конкурс «Учитель року-2016».

Конкурс проводиться з метою підтримки ініціативних та талановитих педагогів у царині природничих предметів.

Основними завданнями конкурсу є пошук учителів, які володіють предметом та бажають вдосконалюватися.

Взяти участь у конкурсі можуть учителі початкових класів та учителі природничих дисциплін (фізики, хімії, біології, астрономії, географії).

Конкурс проводиться щороку у два тури: заочний тур та online-зустріч з членами журі.

Заочний тур передбачає два етапи – розв’язування тестів «Учитель ерудит» та виконання творчого завдання «Учитель популяризатор». Обидва етапи заочного туру оцінюються незалежно.

Для участі у конкурсі учаснику потрібно зареєструватися  за посиланням. Після чого на електронну адресу учасника буде відправлено повідомлення про точну дату і час виконання завдань першого етапу заочного туру «Учитель ерудит».

Орієнтовні терміни виконання завдань першого етапу заочного туру:

30 січня — Початкова школа, Фізика

27 лютого — Біологія, Астрономія

26 березня — Хімія, Географія

На другому етапі заочного туру  «Учитель популяризатор» учасник надсилає конкурсну роботу в електронному вигляді на вказану під час реєстрації адресу та у визначені оргкомітетом терміни. 

Формат конкурсної роботи для учителів початкової школи  — розробка авторської газети «КОЛОСОЧОК»; для учителів фізики, хімії, біології, географії, астрономії — написання науково-популярної статті у журнал «КОЛОСОК» (обсягом до 2-3 аркуші формату А4, 12 кегль, один інтервал, поля – стандартні, гарнітура Times New Roman). Тематику конкурсної роботи та засоби популяризації учасник обирає самостійно.

Положення про конкурсПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах