Стресова ситуація: звертаємося по допомогу!

7 липня 2014 14
Необхідність залишити свою домівку, втрата близьких, загроза життю і здоров’ю, страх за безпеку дітей та інші негативні обставини суттєво погіршують внутрішній стан людини. Тому в таких ситуаціях слід негайно звернутися по допомогу до фахівця.

Події останніх місяців кардинально змінили життя багатьох людей. Із страхами, образами, роздратуванням, спричиненими такими змінами, складно впоратися самостійно. Тому Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України одним із перших відгукнувся на запит суспільства, відкривши Кризовий центр медико-психологічної допомоги. 

Консультанти центру — психологи, які пройшли спеціальну підготовку. Звернутися по допомогу до фахівців центру можна за адресою: м. Київ, вул. Паньківська, 2, к. 3. Центр працює з 11:00 до 18:00. 

Консультацію психологів у будь-який час доби можна отримати за телефонами довіри:

0 (99) 632-18-18

0 (63) 609-30-03

0 (68) 779-37-70

0 (44) 288-33-48

Також у межах центру цілодобово діє Телефон довіри, за допомогою якого кожен має змогу отримати кваліфіковану психологічну допомогу. 

Телефонна консультація — це зручний спосіб звернутися за консультацією до фахівця, адже набагато легше розкрити суть своєї проблеми, зберігаючи інкогніто, перебуваючи в звичному оточенні. 

Телефонне консультування стане також у пригоді практичним психологам системи освіти щодо отримання консультацій із нагальних питань професійної діяльності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах