Змінено розмір допомоги при народженні дитини

3 липня 2014 6
Розмір допомоги при народженні дитини з 1 липня 2014 року не залежатиме від того, якою ця дитина народилася в родині: першою, другою, третьою... Розмір цієї допомоги відтепер фіксований.

Розмір допомоги при народженні дитини з 1 липня 2014 року становитиме 41 тис. 280 грн. Сума не залежатиме від того, якою ця дитина народилася в родині: першою, другою, третьою тощо, адже державою встановлено фіксований розмір цієї допомоги.

Допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку об'єднано в один вид — допомогу при народженні дитини. Це передбачено Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII.

Одразу після народження дитини родині виплачуватимуть 10 тис. 320 грн. Решта суми допомоги — 30 тис. 960 грн. — родина отримуватиме впродовж 36 місяців, тобто по 860 грн. щомісяця.

Якщо член родини, який отримує допомогу, вирішить вийти на роботу, виплати продовжуватимуться до досягнення дитиною трьох років. Час перебування члена родини у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу.

Водночас допомога, яка була призначена до 1 липня 2014 року, не буде переглядатися, а виплачуватиметься в тих самих розмірах та термінах, адже згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.1992 № 2811-XII допомога при народженні дитини надається в розмірі, установленому на дату народження дитини.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах