Уряд ухвалив спрощення процедури передачі ДНЗ у комунальну власність

17 червня 2014 4
Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо спрощення процедури передачі нерухомого майна державної власності у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів.

Кабінет Міністрів України схвалив ініційоване Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спрощення процедури передачі нерухомого майна державної власності у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів.

Про це повідомляє офіційний портал міністерства.

«Запропоновані законопроектом зміни сприятимуть розвитку дошкільної освіти, повноцінній підготовці дітей до навчання у школі завдяки відкриттю нових закладів як у новобудовах, так і в пристосованих вільних приміщеннях. Крім того, нововведення дозволить батькам реалізувати їхнє право на працю», — зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета.

Згідно з даним законопроектом,  передача нерухомості здійснюватиметься за рішенням органів, що уповноважені управляти державним майном, за погодженням із Міністерством фінансів України, Фондом державного майна, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Ініціатива може бути реалізована за умови, якщо органи місцевого самоврядування візьмуть на себе зобов’язання використовувати приміщення за цільовим призначенням і не відчужувати нерухомість, призначену для дитячих садків, у приватну власність.

Прийняття даного закону дозволить оперативніше приймати рішення про передачу нерухомого майна з державної у комунальну власність для подальшого розміщення дошкільних навчальних закладів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах