Готуємося до завершення навчального року

22 квітня 2014 26
Вийшов друком квітневий номер журналу «Заступник директора школи». У ньому — цікаві та актуальні статті, які дадуть вам змогу успішно підготуватися до завершення навчального року. Ознайомтеся зі змістом докладніше.

Зустрічайте квітневий номер журналу «Заступник директора школи», присвячений підготовці до завершення навчального року. На шпальтах виданнях подано корисні публікації та висвітлено зміни, що відбулися у проходженні державної підсумкової атестації.

Для того щоб в учнів початкової школи залишилися найліпші спогади про веселі роки навчання, пропонуємо вашій увазі сценарій випускного свята. Цікаві ідеї, музичні й театральні номери, презентовані в ньому, допоможуть яскраво провести захід.

Оскільки невдовзі ви плануватимете діяльність навчального закладу на наступний навчальний рік, вам стануть у пригоді рекомендації щодо формування робочих навчальних планів.

Також із публікацій цього числа дізнаєтеся, як налагодити співпрацю з зарубіжними колегами завдяки участі в міжнародних проектах eTwinning Plus. Адже така співпраця має чимало переваг, і ви зможете їх оцінити, ознайомившись із досвідом колег, які вже беруть активну участь у реалізації низки проектів.

У переддень святкування Міжнародного дня музеїв вас неодмінно зацікавлять публікації про те, як використати засоби музейної педагогіки в навчально-виховному процесі, провести віртуальні екскурсії найкращими музеями світу тощо.

Окрім того, у квітневому номері журналу «Заступник директора школи» подано багато іншої корисної інформації. Читайте із задоволенням!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах