Фахівці визначили, яким ВНЗ світу віддає перевагу українська молодь

17 квітня 2014 12
Відомо, що якісна освіта та диплом знаного навчального закладу сприяють побудові успішної кар’єри. Тож які ВНЗ світу користуються популярністю серед української молоді? На це питання спробували відповісти вітчизняні фахівці.

Фахівці Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна вирішили дізнатися про освітні вподобання української молоді. У проведеному опитуванні взяли участь 11 406 респондентів із різних регіонів України. За результатами цього дослідження було визначено, що лідерами рейтингу є університети Росії, Великої Британії та США.

Загалом найчастіше можна зустріти випускника російського ВНЗ із дипломом одного з московських університетів, рідше — Санкт-Петербурзького державного університету або ж випускника військового училища.

На другому місці за популярністю серед української молоді знаходяться ВНЗ Великої Британії. Особливим попитом користуються Брістольський, Кембриджський і Лондонський університети.

Третю позицію займають навчальні заклади США. Варто відзначити, що українські студенти досить часто обирають саме американські ВНЗ, тому можуть здивувати роботодавця найрізноманітнішими дипломами.

Четверту сходинку посіла Польща, яка відома, перш за все, Вроцлавським політехнічним інститутом, Університетом ім. Адама Міцкевича, Варшавським університетом і Вищою школою бізнесу. Нарешті, п’ятірку лідерів закривають навчальні заклади Німеччини.

Також у ТОП-10 країн, де найчастіше отримують освіту українці, ввійшли Франція, Білорусь, Канада, Італія та Австралія. Крім того, зустрічаються й ті, хто може продемонструвати дипломи вищих навчальних закладів Узбекистану, Нідерландів, Швеції, Чехії та Швейцарії.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах