Надбавки педагогам та працівникам бібліотек будуть збережені — Мінфін

4 квітня 2014 9
Кабінет Міністрів України вирішив зберегти виплати, що передбачені для педагогів та працівників бібліотек, незалежно від змін, внесених до бюджету 2014 року. Також вищий орган виконавчої влади ухвалив рішення зберегти обсяг педагогічного навантаження.

Зміни, внесені до державного бюджету 2014 року, жодним чином не позначаться на виплатах педагогічним працівникам та працівникам бібліотек. Усі надбавки, які були встановлені до цього часу в розмірі до 20% та 50% відповідно, будуть збережені.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

«Педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування буде виплачуватися надбавка в розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати)», — ідеться у повідомленні відомства.

Працівники державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність, отримуватимуть надбавку в розмірі до 50% посадового окладу.

Зазначимо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 25 березня було прийнято рішення про збереження у 2014 році обсягу педагогічного навантаження, а саме 18 годин на тиждень.

Отже, педагогічне навантаження залишиться незмінним для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних  навчальних закладів, а також для педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах