Дніпропетровська центральна бібліотека створила власний електронний додаток

3 квітня 2014 6
У Дніпропетровську запустили електронний додаток міської центральної бібліотеки. Він дозволяє читачам отримувати доступ до онлайн-каталогу бібліотечних фондів, дізнаватися про рейтинг найцікавіших книг та користуватися віртуальною довідкою.

Відтепер дніпропетровців запрошують до бібліотеки через електронний додаток «DneprLibrary». Він розрахований, перш за все, на тих людей, які щодня активно використовують гаджети. Додаток буде корисним для всіх книгоманів та пересічних городян, які прагнуть орієнтуватися в культурному житті міста.

Завантажити електронний додаток «DneprLibrary» може кожен охочий власник смартфону або планшету абсолютно безоплатно, повідомляє офіційний інтернет-портал Дніпропетровської міської ради.

На головній сторінці програми розміщено інформацію про бібліотеку. В одному з розділів можна поставити онлайн-запитання бібліотекарю, а також дізнатися, чи є в наявності конкретна книга і в якому відділі її можна отримати. Однією з найцікавіших сторінок додатку є топ-10 книг, який оновлюється щомісяця.

«Наші фахівці щомісяця обирають із книг, які нещодавно надійшли до бібліотеки, десятку кращих книг. До кожної додається фото обкладинки, коротка анотація і демо-версія. Тобто людина може в режимі онлайн прочитати кілька перших сторінок книги, і якщо вона сподобається, людина може залишити заявку, і ми безоплатно надішлемо електронну версію книги. Або ж можна прийти і взяти «класичну», паперову версію книги безпосередньо в бібліотеці», — розповідає координатор проекту Артем Земляний.

Також у додатковій вкладці розміщено корисну інформацію про театри, музеї, галереї та інші заклади, історичні пам'ятки міста.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах