Овочі у харчуванні дитини

31 березня 2014 8
Побачив світ березневий номер журналу (№3/2014) «Медична сестра дошкільного закладу». Цього місяця на його сторінках висвітлено тему «Овочі в дитячому харчуванні дитини». Ознайомтеся з номером докладніше.

Майже кожен із нас прихід весни асоціює з пробудженням і оновленням, які породжують сподівання на краще. Для того, щоб вистачало сил та було гарне самопочуття важливо правильно організувати харчування. Розкриваючи цю складну та різнобічну тему, ми продовжуємо серію статей про групи продуктів у раціоні дошкільників.

Зазвичай узимку організм потребує калорійніших продуктів, зокрема м’яса, оскільки витрачає багато енергії на зігрівання. З настанням весни, коли теплішає, все частіше хочеться рослинної їжі, наприклад овочів. Саме цій групі продуктів у дитячому раціоні присвячено окрему публікацію «Овочі в раціоні дитини». З неї ви дізнаєтеся, в якій кількості слід вживати овочі та як подавати їх у дошкільному навчальному закладі.

Не менш важливою є корекційно-профілактична робота з дітьми. На сторінках березневого номера висвітлено тему корекційно-профілактичної роботи з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату. Проведення такої роботи дає змогу запобігти виникненню патологій хребта та уникнути подальших ускладнень, якщо патології вже є.

Знання з основ юриспруденції важливі в роботі медичних сестер, адже багато питань професійного життя врегульовано нормативно-правовими актами. Орієнтуватися у видах та ієрархії нормативно-правових актів галузі охорони здоров’я, навчитися визначати юридичну силу документів допоможе консультація нашого експерта.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах