18 березня відбудеться ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

15 березня 2014 4
Незабаром у столиці України відбудеться ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, присвячена 200-річчю Тараса Шевченка. Учасники заходу презентують міжнародні та регіональні проекти, а найкращі школи міста отримають відзнаки.

18 березня 2014 року на базі Університету економіки та права «КРОК» відбудеться ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Цьогоріч захід присвячено 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

У конференції візьмуть участь представники Координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО в Україні, науковці, фахівці з питань шевченкознавства, учні та студенти навчальних закладів-членів і кандидатів у члени міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО».

Під час пленарного засідання кращі школи ЮНЕСКО міста Києва будуть відзначені нагородами. Також відбудеться презентація міжнародного проекту «Пізнаючи Шевченка, світ пізнає Європу» та регіональних проектів 2014 року, присвячених Тарасу Шевченку.

Крім того, школярі презентуватимуть власні дослідження творчості Кобзаря та обговорюватимуть шляхи реалізації нових проектів регіонального і міжнародного рівнів.

Читайте докладнішеПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах