18 березня відбудеться ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

15 березня 2014 9
Незабаром у столиці України відбудеться ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, присвячена 200-річчю Тараса Шевченка. Учасники заходу презентують міжнародні та регіональні проекти, а найкращі школи міста отримають відзнаки.

18 березня 2014 року на базі Університету економіки та права «КРОК» відбудеться ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Цьогоріч захід присвячено 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

У конференції візьмуть участь представники Координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО в Україні, науковці, фахівці з питань шевченкознавства, учні та студенти навчальних закладів-членів і кандидатів у члени міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО».

Під час пленарного засідання кращі школи ЮНЕСКО міста Києва будуть відзначені нагородами. Також відбудеться презентація міжнародного проекту «Пізнаючи Шевченка, світ пізнає Європу» та регіональних проектів 2014 року, присвячених Тарасу Шевченку.

Крім того, школярі презентуватимуть власні дослідження творчості Кобзаря та обговорюватимуть шляхи реалізації нових проектів регіонального і міжнародного рівнів.

Читайте докладнішеПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах