У МОН окреслили пріоритети перших 100 днів роботи

14 березня 2014 8
У Будинку Уряду відбувся брифінг Міністра освіти і науки України та першого заступника міністра. Посадовці визначили пріоритетні напрямки роботи МОН та розповіли про нововведення у відомстві.

13 березня 2014 року у Будинку Уряду відбувся брифінг Міністра освіти і науки України Сергія  Квіта та першого заступника міністра Інни Совсун. Посадовці окреслили пріоритети перших 100 днів роботи у сфері освіти.

Сергій Квіт наголосив на необхідності відновлення довіри громадськості до Міністерства освіти і науки України (МОН) та підвищенні рівня якості вітчизняної освіти. Також він відзначив, що до пріоритетних завдань відноситься прийняття Закону «Про вищу освіту», повідомляє МОН.

Міністр нагадав, що у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією та численними зверненнями студентів ВНЗ із питань організації навчального процесу міністерство відкрило гарячу лінію, номер телефону якої (044) 481-32-11.

Перший заступник Міністра Інна Совсун наголосила на необхідності забезпечення максимально прозорої бухгалтерії та публікації онлайн усіх видатків апарату МОН.  

«Я сподіваюся, що це вже буде запущено з 1 квітня.  Наразі тестуються системи, як саме це можна зробити. Технічно це досить нескладно. З точки зору публічності та прозорості, я думаю, це буде дуже важливий крок, який оцінять усі — і громадяни, і освітяни, і, сподіваюся, інші урядовці, які перейдуть на цю ж практику», — розповіла перший заступник міністра.

За словами Інни Совсун, важливим пріоритетом наразі є спрощення роботи МОН через електронний документообіг та зменшення кількості паперів, які повинні надходити до міністерства на погодження.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах