МОН змінює процедуру проведення ДПА—2014

13 березня 2014 10
Цьогоріч загальноосвітні навчальні заклади отримають право самостійно обирати форми проведення Державної підсумкової атестації. Відповідні зміни були затверджені Міністерством освіти і науки України.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав наказ «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2013 р. № 1658» № 216 від 07.03.2014.

У документі зазначено, що  загальноосвітні навчальні заклади мають право обирати форми проведення Державної підсумкової атестації (ДПА) відповідно до форм, визначених у додатку 1 цього наказу, та за збірниками завдань, визначених у додатку 2.

Виняток становить атестація з української мови, яку учні 9-х класів складають у формі диктанту, а випускники 11-х класів — у формі переказу.

Також міністерством скасовано правило, за яким усі учні для проходження ДПА мають купувати збірники завдань, опубліковані обмеженим колом видавництв.

Тобто цьогоріч школи самостійно вирішуватимуть, як саме проводити ДПА: за збірниками (для тих, хто вже купив їх) або за завданнями, які розроблятимуть безпосередньо в областях і передадуть у школи. Електронні версії всіх збірників завдань для ДПА буде розміщено в інтернеті не пізніше 1 квітня.

Нагадуємо, що в листі «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році» визначено такий порядок проведення ДПА—2014:

  • з 13 по 22 травня — для учнів 4-х класів;
  • з 2 по 16 червня — для учнів 9-х класів;
  • з 23 по 29 травня — для випускників 11-х класів.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах