Дивіться запис вебінару «Психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти»

3 березня 2014 14
25 лютого відбувся вебінар «Психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти», учасники якого обговорили психофізіологічні можливості, труднощі в адаптації першокласників та проблеми шкільних неврозів у молодших школярів.

25 лютого 2014 року редакція журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» успішно провела безоплатний вебінар на тему «Психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти».

Доповідачами на вебінарі були Олександр Васильович Кочерга, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. психол. наук, доцент, та Людмила Анатоліївна Терещенко, старший науковий співробітник лабораторії психології навчання імені І. О. Синиці Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, канд. психол. наук.

Актуальність теми вебінару підтверджено великою кількістю його учасників, які активно обговорювали психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти і ставили запитання до лекторів. Висловлюємо подяку всім онлайн-учасникам вебінару!

Якщо ви не змогли взяти участь у заході, у будь-який зручний час ви маєте змогу переглянути запис вебінару.

Окрім того, ви можете завантажити презентаційні матеріали.

У вас виникли запитання, пов’язані з темою вебінару? Заходьте й пишіть нам на форумі порталу «Педрада» — ми із задоволенням дамо на них відповіді!

Також ви обов’язково знайдете в наступних числах журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» матеріали, пов’язані з темою проведеного вебінару.

Бажаєте взяти участь у наступних тематичних вебінарах від напряму «МЦФЕР: Освіта»? Обов’язково реєструйтеся на нашому порталі освітян України «Педрада», щоб першими дізнаватися про заплановані заходи, а також читати освітянські новини, спілкуватися з колегами на форумі й отримувати БЕЗОПЛАТНУ електронну газету. Ми оперативно повідомлятимемо вас про заплановані заходи.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах