Державна атестація дошкільного навчального закладу

28 лютого 2014 82
Зустрічайте черговий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». На шпальтах видання в уніфікованій формі подано низку корисних для вас матеріалів щодо державної атестації дошкільних навчальних закладів.

Побачив світ лютневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом», присвячений темі «Державна атестація дошкільного навчального закладу».

У багатьох із вас уже є досвід проходження державної атестації дошкільного навчального закладу. Однак з огляду на нові вимоги до державної атестації дошкільних навчальних закладів у вас виникає чимало запитань. Тому на шпальтах журналу подано низку корисних для вас матеріалів щодо державної атестації дошкільних навчальних закладів.

Також вашій увазі пропонуємо досвід ефективного проведення самоаналізу освітньої діяльності одного з київських дошкільних навчальних закладів.

Якщо на початку XX століття педагоги найбільше переймалися, як навчати і виховувати дітей, то на початку XXI століття — які методи для цього обрати. На сторінках нашого журналу своїм досвідом упровадження в освітній процес ідей українського педагога-гуманіста Тимофія Лубенця, який жив і працював наприкінці XIX — на початку XX століть, ділиться педагогічний колектив ще одного столичного навчального закладу.

На жаль, не завжди вдається запобігти нещасним випадкам у дошкільних навчальних закладах. І, якщо трапився нещасний випадок, важливо правильно та послідовно виконати всі належні дії для організації його розслідування. У цьому номері — порядок спеціального розслідування нещасного випадку, що стався під час навчально-виховного процесу.

Ознайомтеся докладніше з лютневим номером журналу «Практика управління дошкільним закладом».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах