5 березня завершиться реєстрація учасників ЗНО-2014

26 лютого 2014 6
Завершується термін подачі заявок майбутніх вступників для участі у незалежному тестуванні. Український центр оцінювання якості освіти звертає увагу абітурієнтів на вимоги до оформлення необхідних документів та особливості реєстрації учасників ЗНО-2014.

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) нагадує, що 5 березня 2014 року завершиться реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Усім охочим взяти участь у ЗНО-2014 необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти для проходження тестування не більше ніж із чотирьох предметів.

Абітурієнти, яким було відмовлено у реєстрації, можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Майбутні вступники мають бути уважними при заповненні реєстраційних документів. За словами Ірини Зайцевої, найпоширенішими помилками є:

  • невідповідність даних у поданих абітурієнтами документах;
  • відсутність дати й підпису на заяві-реєстраційній картці;
  • відсутність тексту в заяві, яким абітурієнт засвідчує факт ознайомлення зі своїми правами та обов’язками.

Крім того, у поточному році багато абітурієнтів відмовляються надавати згоду на обробку персональних даних, що є підставою для відмови у реєстрації для участі в ЗНО.

Варто зазначити, що станом на 25 лютого 2014 року для участі у ЗНО зареєстровано 191 954 абітурієнти. За даними УЦОЯО, найактивнішими є майбутні вступники Донецької (16 589), Дніпропетровської (14 627) та Львівської (11 982) областей.  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах